Emekliler Meclisi
26.12.2018
11:00

Nilüfer Kent Konseyi Emekliler Meclisi 1. Seçimli Genel Kurulu, Karaman Dernekler Yerleşkesi'nde gerçekleşti. Toplantıya, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey adına Başkan Vekili Adil Kayaoğlu, Nilüfer Kent Konseyi Başkanı Fehmi Enginalp ile Genel Sekreter Elvan Atay ve gönüllüler katıldı.

Genel kurulda divan başkanlığını Nilüfer Kent Konseyi Başkanı Fehmi Enginalp yaptı. Genel Kurula katılan Nilüfer Belediyesi Başkan Vekili Adil Kayaoğlu, Emekliler Meclisi’ne başarılar dilerken, Emekliler Çalışma Grubu’nun yıllardır özveriyle hareket ettiğini ve çalışmalarının gençlere de örnek olmasını dilediğini belirtti.

Konuşmaların ardından başkan ve yürütme kurulu üyelerinin seçimine geçildi. Genel kurulda tek aday olan Dursun Keskin yapılan açık oylamada Nilüfer Kent Konseyi Emekliler Meclisi başkanı oldu. Seçimin ardından üyelere teşekkür eden Dursun Keskin, “Yaklaşık 15 yıldır çalışma grubu olarak hareket eden bu birlikteliğimiz artık kabına sığmayarak daha farklı bir kimlik kazandı. Sorumluluklarımız arttı. Nilüfer’e katkı koymak ve emeklilerimizin sesini duyurmak adına daha güçlü hareket edeceğiz. Destek veren herkese teşekkür ediyorum” dedi. Genel Kurulda yapılan oylamada İbrahim Malçok, Oya Erkonuk, Yeşim Erkmenuğur, Şükrü Taşçı, Süleyman Tan, Mustafa Nacar da Yürütme Kurulu listesinde yer aldılar. Nilüfer Kent Konseyi Başkanı Fehmi Enginalp ve Genel Sekreter Elvan Atay, toplantı sonunda Emekliler Çalışma Grubu Yürütme Kurulu Üyelerine değerli katkılarından dolayı teşekkür ettiler.

Sosyal Medya’ da bize katılmayı unutmayın !
Nilüferli olmanın ayrıcalığını yaşamak, etkinliklerimizden haberdar olmak ve üyemiz olmak isterseniz lütfen e-posta adresinizi yazınız…